У 2017р. у Северинівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад»  навчається 86 учнів 1-11 класів та 23 вихованці ДНЗ.

Сьогодні  навчальний заклад це:

• школа І-ІІІ ступенів  та дошкільний навчальний заклад, забезпечує профільне навчання та допрофесійну підготовку за  природничо-математичним  напрямом – екологічний профіль;
  • виховання високорозвиненої творчої особистості, яка б поєднувала в собі найкращі моральні якості.
  • Імідж закладу створюють 24 педагога. З них мають вищу освіту -  17 , 3 отримують вищу педагогічну освіту, 8 мають вищу категорію, 4 – звання «Старший вчитель», 4 – І категорія, 2 – ІІ категорію,  5-мають категорію « спеціаліст ».

При НВК функціонує музейна кімната « Історія освіти та культури села Северинівки», куточок «Слава України –слава наших дідів»,

куточок народознавства . На базі яких проходять ,уроки-конференції, уроки-екскурсії, зустрічі .

Щомісяця випускається шкільна газета «В профіль і анфас».

Поетичний гурток «Пуп’янок» очолює Невінчана В.П.

У НВК працюють гуртки:  танцювальний , спортивний , вокальний, «Чарівний олівець», « Орігамі». Результатами роботи гуртківців є перемоги   у  районних , обласних та Всеукраїнських конкурсах .

Дошкільнята є активними учасниками не тільки кожного загальношкільного заходу , але й майстерно готують свої свята.

16 січ. 2018

Поетична вітальня "Життя, покладене на вівтар України"
"Віддав своє життя за Україну"- так, без перебільшення, можна сказати про видатного українського поета, громадянина, правозахисника, патріота Василя Стуса, 6 січня минуло 80 років від дня його народження.
9 січ. 2018

"Різдвяні посиденьки" лідерів районного учнівського самоврядування.
Різдво - свято народження Сина Божого - від віку зустрічає весь християнський світ. Такої святковості й веселості, як на Різдво Христове, не знає жодне свято. Воно є й ознакою зимового повороту Сонця, збільшення дня, початку життя в новому році.
4 січ. 2018

"Солдатській славі поклонись..."
Вже стало святою традицією щороку вклонятися тим, хто поліг у боях, визволяючи наш рідний край від німецько – фашистських загарбників.