День Гідності та свободи

21 лист. 2017

«Гортаю підручник історії: нелегко моїй країні»- авторським рядочком почали Урок державності 21 листопада  ведучі Андрійченко Анастасія та Шутий Олександр.
      Україна –це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції. Так продовжив Урок  учитель історії та  права Кречківський В.І. Це був надзвичайний іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи, свою європейськість. Найтрагічніші сторінки нашої історії – бій під Крутами , Євромайдан – стали нашою гордістю.
          Потім учні переглянули презентацію подій на Майдані, подивились відео «Білі лебеді», присвячене Героям Майдану та воїнам-захисникам. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО, які віддали  своє життя  за світле майбутнє України.
Учениця 10 класу Поліщук Карина  читала вірші випускниці школи Журавкіної Іванки « Герої не вмирають», «Нас об’єднають патріоти», « Гортаю підручник історії».
             « Миру і благополуччя», « Добробуту», « Процвітання», « Злагоди», « Не бути байдужими» –  саме такі побажання написали нашій Україні учні Северинівської школи на дошці.
      На четверті роковини початку Революції Гідності северинівські школярі послухали бібліорепортаж «Гідність нації- її свобода», який провели Шляхецька Л.В. та Коваль Т.І. Учні переглянули відео про події, що коїлися в самому серці нашої країни. Вразили життєві історії про героїв Майдану «Мій тато став зіркою», « Героям слава!». Цікаво було читати оповідання «Замальовки з передової».
     Всі разом взяли участь у флешмобі « Україна – це ми!».
     Надані вільні хвили для перегляду книжкової викладки,  учні використали для ознайомлення з цікавими фактами та вражаючими історіями про ті страшні дні, які переживала наша країна  в 2013 році.

Л.М. Акулініна, заступник директора НВК