Конкурс «Годівничка»

1 груд. 2017
Сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів, тому ми продовжуємо наш екологічний проект "Наша планета - наш дім". Саме тому, в нашій школі був оголошений конкурс «Годівничка».

Цією акцією ми хотіли привернути увагу всіх учнів до охорони пернатих друзів та до необхідності зимової підгодівлі птахів, які залишаються зимувати у наших краях.

Учні початкових класів уже декілька років займаються цією благородною справою, а ось учні 5- 11 кл. та вихованці гуртка «Художня обробка деревини» приєдналися до конкурсу вперше. Результатом роботи стали 17 годівничок для птахів.Усі учні працювали творчо, тому важко було обрати найкращу.

Допомагав дітям учитель трудового навчання та керівник гуртка Семоненко Володимир Леонідович.

Кращі годівнички школярі представлять  на районному конкурсі, а решта – стануть окрасою шкільного подвір’я, а для птахів - місцем зимової годівлі.