18 трав. 2017

День вишиванки

Емоційно і піднесено розпочалося свято вишиванки в Северинівському НВК 18 травня 2017 року.
26 квіт. 2017

Захід-реквієм «О, земле наша, рідная, святая…» приурочений до 31-річниці катастрофи на Чорнобильській АЄС

В залі були присутні ліквідатори-чорнобильці: Дудник В.В., Бузинний П. А. та Безродній О. В.. яким було вручено квіти і висловлено слова подяки.
13 квіт. 2017

Чистий четвер

Участь Северинівського НВК в акції «Чистий четвер»
25 бер. 2017

Екологічний проект

На території навчального закладу встановлені два контейнери: для скла, для пластику.
23 бер. 2017

Засідання батьківського університету

При перегляді презентації «Що заважає вашій дитині навчатися» батьки були більш активними та щиро обговорювали дану проблему
10 бер. 2017

Життя з Україною в серці

Ранок 9 березня розпочали учні 8 класу літературно-музичною композицією «Вічно живий». Учні 2 класу читали власні твори, присвячені поету. Сільський бібліотекар Т.І. Коваль виконувала пісні на слова Тараса Шевченка.
21 лют. 2017

Міжнародний День рідної мови

21 лютого - Міжнародний День рідної мови в Северинівському НВК пройшов змістовно та цікаво.
21 лют. 2017

В 2 класі в 2016-2017 році читається спецкурс «Фінансова абетка».

21 лютого 2017 року другокласники вирушили до м.Таращі у відділення Райффайзен банк АВАЛЬ.
20 лют. 2017

заходи щодо відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Уже три роки, як той лютий грів,у полумя вбирався, кровю сходив.І Київвсе Майданом стугонів та викликав у світу подив.
15 лют. 2017

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.