4 лют. 2017

Вечір зустрічі з випускниками

Де липи мовчали величаво У краплинах ранньої роси 40,30,20,10 років пролетіли з того часу, Як для вас у школі дзвінок останній продзвенів.
30 січ. 2017

Памяті героїв Крут

Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
13 груд. 2016

«Ой на вечорницях»

Учні 6 класу запросили школярів на Андріївські вечорниці,щоб гарно провести свій час, повеселитися ,поспівати від душі,покусати калиту та поворожити.
8 груд. 2016

Правничий квест «Я знаю свої права та обов’язки»

У школі в рамках Тижня права відбувся правничий квест між учнями 9- 10 кл.,який підготували і провели соціальний педагог Шляхецька Л. В. та вчитель правознавства Кречківський В. І.
6 груд. 2016

З 25 – річницею Дня Збройних сил України!

За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники.
5 груд. 2016

Літературна світлиця "Григір Тютюнник - коштовна перлина української літератури"

У ці дні в Україні вшановують пам'ять Григора Тютюнника з нагоди 85-річчя від дня його народження. Йому не судилося дожити три десятиліття до цього віку, але неопалима творчість його живе й житиме – роки й десятиліття.
1 груд. 2016

«ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти»

ВІЛ! СНІД!... В одному слові стільки бід! Зарадити хворобі ми не можем, Лиш співчуттями допоможем. Щоб долі наші трагічними не стали Треба, щоб ми про СНІД все знали.
28 лист. 2016

Живи, добро звершай, та нагород не вимагай!

28 листопада 2016 року був проведений урок доброти з елементами тренінгу для учнів початкових класів, який підготували педагог - організатор Карабач О. А. та соціальний педагог Шляхецька Л. В. Учні вчилися розрізняти поняття «добре» і «погано», виховували почуття порядності, милосердя, терпимості у ставленні до близьких і чужих людей, вчили протидіяти злу, розвивали ідею самопізнання, дружнього ставлення, толерантних стосунків.
25 лист. 2016

Голодомор - геноцид українського народу

25 листопада у Северинівському НВК пом’янули померлих під час під час страшних Голодоморів 1922, 1932-1933 та 1947 років. Цей захід підготували учні 8 класу та їх класний керівник Невінчана В.П.
21 лист. 2016

День Гідності і Свободи

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв у наших серцях, а розмірений бій метронома відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…