9 лист. 2016

День української писемності та мови

Цікаві заходи відбувалися у Северинівському НВК 9 листопада 2026 року
9 лист. 2016

Плекаймо рідну мову

На гостини до дітей в наш садочок завітала сучасна поетеса Таращанщини , вчителька нашого НВК В.П.Невінчана зі своєю збіркою творів «Друге дихання».
13 жовт. 2016

Свято козачат в наших дошкільнят

Напротязі цих днів в нашому садку діти вивчали історію та традиції українського народу , гралися в народні ігри.
7 жовт. 2016

Вечір памяті педагогів

Лауреат Нобелівської премії бельгійський письменник Моріс Метерлінк писав, що «люди, які відійшли у вічність, живуть у країні спогадів і залишаються живими доти, поки ми згадуємо про них». І це дійсно так, хоч часто здається, що молодість вічна, а старість – це не про нас. Проте роки ідуть, потім біжать- мчать, і ті, з якими спілкувались, працювали, минають і стають спогадами.
18 вер. 2016

Цирк! Цирк!Цирк!

1 вер. 2016

Свято знань, свято сподівань

1 вересня в Северинівському НВК для всіх учасників навчально-виховного виховного процесу прозвучав довгооікуваний перший дзвоник.
10 черв. 2016

Запросив нв відпочик мовний табір

У Северинівському НВК 30 травня 2016 року відбулося відкриття мовного табору «Smile».
3 черв. 2016

Звіт директора перед громадськістю

03 червня 2016 року директор НВК Перепона Н.П. звітувала про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.
19 лют. 2016

День памяті і печалі

19 лютого 2016 року в Северинівському НВК зустрілися люди, яких так чи інакше торкнулися сумні події минулого і сучасного від Великої війни до Афганістану та АТО. Зустрілися, щоб урочисто відкрити стенд « Маю честь захищати Україну».
1 груд. 2015

Не дай СНІДу шанс!

Обєднаймося заради життя і скажемо разом: ЖИВИ! Не дай СНІДу шанс!