Готуємося до ЗНО

Все про пробне

ПРОБНЕ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.

Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО у 2018 році:

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році».

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання:

09 січня – 31 січня 2018 року.

Учасники реєструються самостійно. Для проходження пробного  ЗНО  у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua)

Ті, хто бажають пройти пробне ЗНО в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Вартість участі у ПЗНО  2018 року з одного предмета –

У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!

Перелік предметів і дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

24 березня 2018 року 31 березня 2018 року
українська мова і література біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Увага!  Кожен учасник зможе взяти участь лише у одному тестуванні у день проведення пробного ЗНО.

Важливі дати:

09.01– 31.01. 2018 – реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

До 07.02. 2018 –  здійснення оплати участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

До 01.03. 2018 – розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання

24.03. 2018 року – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

24-26.03. 2018 року – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»

26.03. 2018 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури

30.03. 2018 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

31.03. 2018 року – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії,  англійської, німецької, французької, іспанської мов

31.03-02.04. 2018 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов»

02.04. 2018 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії,   англійської, німецької, французької, іспанської мов

06.04. 2018 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії,історії України, математики, фізики, хімії

Учасникам

Реєстрація на ЗНО триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року.

Перереєстрація (внесення змін до реєстраційних даних) буде можливою з 06 лютого по 02 квітня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Зміст тестів відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77.

Розклад основної сесії див. на сайті в розділі Календар ЗНО

Державна підсумкова атестація в ЗНЗ

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року мають обрати як обов’язкові предмети для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання:

• українську мову і літературу
  • історію України або математику
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова)

Державна підсумкова атестація в ПТНЗ, ВНЗ

Учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, проходитимуть ЗНО з української мови і літератури. Таким учасникам результати тестування з цього предмета (частина «Українська мова») зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

ЗНО з іноземних мов:

Результат виконання всіх завдань тесту буде зараховано як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи закладів освіти 2018 року (за вибором випускника), які вивчали англійську мову на профільному рівні та буде використано під час прийому до вищих навчальних закладів.

Результат виконання завдань Tasks 1–3 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», Tasks 4–6 частини «Читання», Task 9 частини «Використання мови» та частини «Письмо» буде зараховано як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи закладів освіти 2018 року (за вибором випускника), які вивчали англійську мову на рівні стандарту або академічному рівні.

Результати ЗНО

буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:

• до 15 червня 2018 року з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології
  • до 21 червня 2018 року з історії України, географії, фізики, хімії
  •    англійської, німецької, французької, іспанської мов