Дошкільне виховання

З 07.11 по 11.11.2016 в Северинівському  ДНЗ тривав методичний тиждень «Плекаймо рідну мову». Протягом цих днів діти вивчали багату літературну спадщину українського народу , зокрема твори Т.Г.Шевченка, Л.Українки ,І. Франка .     На гостини до дітей   в наш садочок завітала сучасна поетеса   Таращанщини , вчителька нашого НВК В.П.Невінчана зі своєю збіркою творів «Друге дихання». Малюки з цікавістю слухали дитячі твори Валентини Петрівни та із задоволенням підспівували авторську пісеньку «Мама Квочка». А закінчився цей тиждень святом «Моя барвиста українська мова» , на якому дошкільнята читали вірші про мову , розказували прислів’я , скоромовки , жарти , затамувавши подих слухали пісню  «Українська мова» у виконанні виховательки Литвин В.В.
Розважив малюків неочікуваний гість – справжнісінький український козак (Невінчаний І. , учень 8кл.), який залучав дітей до народних ігор, козацьких змагань та пригощав галушками.

У Северинівському НВК п’ятниця ,21 жовтня був оголошений днем прибирання пришкільної території від опалого  листя .
Найпершими на «суботник» вийшли дошкільнята. Віники , мітли,  яскраві грабельки мерехтіли так швидко, що ігровий майданчик для дошкільнят вмить повеселішав , засяяв новими барвами, виблискував чистотою.

З 10-го по 13-те жовтня 2016 року в  Северинівському  ДНЗ тривав тиждень патріотичного виховання дітей «Слава Україні ! Героям Слава !» . Напротязі цих днів в нашому садку діти вивчали історію та традиції українського народу , гралися в народні ігри. З особливим піднесенням і захопленням малята знайомились із шкільним стендом «Маю честь захищати Вітчизну» .
  Закінчився цей тиждень  розвагою  «Козаки та козачата» дошкільнята відчули себе справжніми козачатами.
Тут їм довелось погратися у веселу козацьку гру « Перегони на конях», перевірити свою силу у грі « Чия чайка швидша ?», позмагатися у відгадуванні жартівливих загадок. Наприкінці розваги всіх учасників цього дійства чекала смачна козацька каша із салом та цілющими травами.

15 лютого 2016 року в ДНЗ «Калинка» відбулося засідання батьківського університету для батьків дошкільників. На початку засідання учасники обговорювали проблему трудового виховання дітей. Батьки ділилися досвідом . Вихователі запропонували презентацію щодо трудового виховання в нашому садочку , виготовили буклети з порадами та збірник художніх творів по трудовому вихованню дітей дошкільного віку. Батьки та гості (вчителі початкових класів) із задоволенням гралися у запропоновані вихователями дитячі ігри по ознайомленню дітей з професіями .

По другому питанню засідання «Як прищепити дітям любов до книги» виступили вихователі з методичними рекомендаціями та презентували батькам буклети ;

запропонували для перегляду відеоролик «Користь сімейного читання» . Батьки отримали задоволення від участі у проведеній вихователями вікторині «У світі казок» .

З цікавими порадами виступила досвідчена мама , директор Северинівського НВК Перепона Н.П.

Зокрема зупинилась на казках  Тетяни Майданович «Охоронниця слова», де казкові пригоди в цій книжці тісно пов’язані з реальним життям .

Засідання завершилось за духмяним чаєм та солодощами. Батьки обмінювались думками, емоціями , висловлювали свої враження та задоволення від почутого.