с. Северинівка. Северинівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Позакласні заняття

 

                                                                                                                                                                                 «Затверджую»                                                                               

                                                                                                                                           Директор НВК

                                                                                                                                                                             ____Н.П.Перепона

Розклад гуртків

 

у Северинівському НВК на  2017 – 2018  навчальний рік

Назва гуртка

Дні тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

«Умілі руки»

Керівник: Осовська О.М.

 

 

15.00-15.45

 

     

 

15.00-15.45

 

Танцювальний  «Калейдоскоп»

Керівник: Карабач О.А.

 

14.05-14.50

 

14.05-14.50

 

Спортивний:

Керівник: Акулінін Р.В.

 

 

 

15.00-15.45

 

«Художня обробка деревини»

Керівник: Семоненко В. Л.

 

 

14.05-14.50

15.00-15.45

 

 

« Козацький гарт»

Керівник: Акулінін  Р.В.

 

 

 

 

16.00-18.30

«Весела англійська»

Керівник:Хворостяна І.А.

 

 

13.10-13.55

 

 

«Орігамі»

Керівник:Хворостяна І.А.

 

 

 

 

13.10-13.55

 

                                                  Розклад факультативних занять та курсів за вибором

у Северинівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

на 2017-2018 н.р.

Клас

Назва курсу

Кількість

годин

Час проведення

Вчитель

1

 Логіка (к/в)

1

П’ятниця  13.10-13.55

Лагута Н.І.

Уроки для сталого розвитку (к/в)

0,5

Середа     13.05-13.50

 

Бондар О.О

2

Уроки для сталого розвитку (к/в)

0,5

Четвер         12.10-12.55

 

Бондар О.О

Фінансова абетка  (к/в)

0,5

Понеділок  13.05-13.50

Перепона Н.П.

Логіка  (к/в)

1

Четвер  13.10-13.55

Кречківська С.С.

3

Логіка  (к/в)

0,5

Четвер  11.15-12.00

Вернидуб Т.М.

Біблійна історія і християнська етика  (к/в)

1

Вівторок 13.05-13.50

Литвин В.В.

Фінансова арифметика  (к/в)

0,5

П’ятниця  13.10-13.55(ч/т)

Перепона Н.П

4

Логіка (к/в)

1

Вівторок  12.10-12.55

Кречківська С.С.

Біблійна історія і християнська етика(к/в)

1

Понеділок  13.05-13.50

Литвин В.В.

5

Біблійна історія і християнська етика(к/в)

1

П’ятниця  13.10-13.55

Литвин В.В

6

 Українознавство(к/в)

1

Середа  13.05-13.50

 

Литвин В.В

 Країнознавство (к/в)

1

Понеділок  13.05-13.50

Деркач А.А.

Математика (факультатив)

1

П’ятниця  10.20-11.05

Бузинна В.І.

7

Країнознавство (факультатив)

1

Вівторок  09.25-10.10

Деркач А.А.

 Математика (факультатив)

1

Вівторок  13.55-14.40

Бузинна В.І.

8

Креслення (факультатив)

1

П’ятниця  13.10-13.55

Семоненко В.Л.

9

Креслення (факультатив)

1

П’ятниця  13.55-14.40

Семоненко В.Л

10

Культура мовлення (к/в)

1

Четвер 13.10-13.55

Берестовська О.Д.

Англійська мова(факультатив)

1

Четвер 14.05-14.50

Деркач А.А.

Історія (факультатив)

1

Вівторок 14.05-14.50

Кречківський В.І.

Математика (факультатив)

1

П’ятниця 14.05-14.50

Бузинна В.І.

Дорослішай на здоров’я (факультатив)

1

П’ятниця  12.15-13.00

Шляхецька Л.В.